Jsme v cíli

06.06.2013 12:21

Doběhli jsme do cíle.  Za vámi je možná první závod, za mnou tak trochu ultra běh. Včera už utichly poslední maily (na některé jsem ještě nestačila odepsat, ale neztrácejte naději ;o) a já už hledím vpřed. A věřte tomu nebo ne, mám v hlavě další projekt, čili další naprosto úžasný nápad. Až ho doladím, což bude někdy v září, vyvěsím informace. Jen naznačím, že se jedná o akci, která vás nenechá sedět celou zimu za pecí.

Bez koho by to letos vůbec neklaplo, aneb kdo všechno se podílel na přípravě i samotné realizaci? Kdo vám poslal dárek? Kdo vám nalil vodu?

 

Děvčata:

Hanka

Dobrá duše, která od počátku evidovala všechny došlé přihlášky, plnila tabulky i přání a prosby závodnic, párovala platby. V den závodu vám dávala obálku se startovním číslem, po závodu balíček a při předávání cen mi byla k ruce, abych nedala někomu něco jiného.

Eva

Už tradiční a velká pomoc v zázemí. Příprava před spuštěním, registrace nově příchozích, úschovna, prodej, to všechno leželo na jejích bedrech. A aby toho neměla málo, měla s sebou své dva malé kluky, kterým ještě stačila dávat svačinu.

Sarah

Usměrňovala mé vzletné představy o grafickém pojetí startovních čísel a diplomů a sestavila pro vás video ze závodu. Před závodem pytlíkovala cílové balíčky a zabalila všechny ceny, protože řekla, že v igelitkách nikomu nic dávat nebudeme.

Měla na starosti občerstvení na trati a její značení. Vody sice bylo dostatek, ale doušek z kelímku jistě přišel vhod. A fáborky jste zřejmě v té rychlosti ani nezaregistrovaly...

A hlavně: došla mi pro holínky :o)

Lucka

Nakoupila a dovlekla Staropramen až k trati a pak vám podávala kelímky s vodou... :o)

Kristýna

Odpoledne se odlepila od učení, aby pomáhala hasit tam, kde bylo zrovna třeba. Nosila, přenášela, podávala. Potřebné ruce to byly...

 

Kluci:

Pavel

Bez něj nevím, nevím. Vymyslel a zprovoznil program – časomíru – bez čipů a přitom v počítači. Kam se na něj hrabou všechny stopky světa. Jistili jsme to i kamerou, kdyby náhodou vznikly nějaké pochybnosti. Ale nevznikly, všechno klaplo. Asi bych měla zmínit, že den před tím uběhl 103 km v Novohradských horách a přesto přišel po svých.

Richard

Před závodem mi dával všetečné dotazy, aby zjistil, jestli jsem na něco nezapomněla. Už od ledna měl představu o tom, kde se bude startovat a kde končit a tuto představu si i přes mé námitky prosadil. A dobře udělal, protože lepšího místa nebylo.

Vše, co bylo třeba, navozil do zázemí. Dopoledne v den závodu se chopil motyky, aby vykopal kanálky, které odvedly vodu pryč z chodníku. Že jste nakonec „jen“ skákaly přes kaluže je hlavně jeho zásluha.

Také s vámi cvičil zumbu, pomáhal s časomírou, stavěl a boural zázemí, odvezl jednu závodnici na vlak, dohlížel, abych na diplomy nepsala úplné blbost (jako se mi to v první chvíli i podařilo). Prostě – Richard je takový superdobrovolník.

Nicolas

Společně s Richardem se postaral o to, aby z chodníku zmizela voda, značil trať a pomáhal bourat zázemí. Byl jedním s časoměřičů.

Evžen

Kontrola shora. Pomáhal, kde se dalo, dohlížel na nás a radil.

 

Podpora zvenčí:

 

Běžecká škola

Mediální podpora, dárky pro všechny do cílových balíčků a extra dárek pro členky DBK. Miloš se ujal role startéra, Dana dekorovala doběhnuté závodnice.

 

Radka Kopecká/Studio Lavender

Masáže a poukázky pro všechny, ceny pro vítěze. Nakonec i ona pomohla v zázemí, za což moc děkuji.

 

Henkel

Ceny pro vítězky a dárek pro všechny do balíčků

 

eVito

Dárek pro všechny

 

Kartum

Tisk čísel

 

Jiří Brejník

Moderátor

 

Profirental

Vybavení zázemí

 

Balondekor

Zumba- vystoupení

(ještě byly objednané dekorace, ale v dešti by nám ihned praskly... 

 

Všem sponzorům i partnerům patří můj dík.

Dobrovolníkům, patří nejen dík, ale hlavně respekt, že letošní běh pro ženy zvládli i v tak náročném počasí, které v neděli panovalo, bez ztráty kytičky :o)