O mně

Jmenuji se Leona Macháňová, je mi 46 let, jsem vdaná, mám tři děti, z toho dvě dospělé i když ještě ne úplně samostatné, pracuji na plný úvazek u jedné stavební společnosti, a abych vše zvládala v pohodě a s úsměvem, aktivně sportuji. V mládí mě zcela pohltil aerobik, který jsem i krátce předcičovala, na kolo jsem také nedala a nedám dopustit, a nesmím zapomenout ani na předchůdce mého pobíhání, na turistiku. Po třicítce jsem si přidala posilovnu a po čtyřicíte jsem začala běhat. 

Běh dal mému životu zcela nový náboj. Od svých prvních zadýchaných kilometrů po školním ovále jsem urazila notný kus cesty, na které jsem zažila úžasné věci, např. jsem vyléčila své astma, lépe se vyrovnávám s předčasným přechodem, za sebou jsem nechala i nějaké to kilo a především jsem našla spousty nových přátel.

Jsem rozený optimista a proto věřím, že stejnou cestu může nastoupit každý. A aby se Vám šlo lépe, připravím pro Vás akce, kde se naučíte, jak na to, a kde své nově nabyté zkušenosti zúročíte. Nemusí to být hned běh, stačí i úplně obyčejná chůze, či cvičení.

Získala jsem certifikát trenéra fitness a certifikát pro cvičení se seniory. Spolupracuji s Běžeckou školou Miloše Škorpila, ultramaratonce a propagátora zdravého životního stylu.

Více o mně na mém blogu.

Kontakt: 

info@nesedzapeci.cz